KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005031
nr 1300 5031
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Dan Martin (1910-1999), landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, 27x35 cm
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:05:59
7/1 17:45:12